میز پینگ پنگ

یک میز پینگ پنگ خوب چه ویژگی هایی دارد؟

میز پینگ پنگ
لطفا به این محصول یا مقاله امتیاز دهید

در این مقاله قصد داریم تا بفهمیم یک میز پینگ پنگ خوب چه ویژگی هایی دارد؟ پس با ما تا پایان این مقاله همراه باشید .

میز پینگ پنگ

مهمترین ویژگی چیست؟

اولین و مهمترین: ضخامت سطح. سطح میز مهمترین جنبه ای است که باید در نظر گرفت زیرا بیشترین تأثیر را روی توپ و متعاقباً بازی دارد.

در طول خرید خود برای میز داخلی، ضخامت سطحی از حدود 5/8 اینچ تا 1 اینچ  می باشد ، هرچه سطح ضخیم تر باشد، قیمت آن نیز بالاتر است.

اجازه ندهید افزودنی های کوچک و موارد اضافی متفرقه شما را از این مهم ترین ویژگی منحرف کنند! آیا واقعاً به چرخ‌های چرخدار چهار اینچی روی میز داخلی نیاز دارید؟ من شک دارم

میزهای پینگ پنگ در فضای باز

در حالی که ضخامت سطح هنوز مهمترین بخش میز است، اطمینان از اینکه میز شما می تواند در برابر آب و هوا مقاومت کند، هنگام در نظر گرفتن میز در فضای باز، کلیدی است.

به همین دلیل است که این میزها با ماده ای ساخته شده اند که به طور خاص با تابش خیره کننده و تاب خوردگی مقابله می کند و به گونه ای طراحی شده اند که در برابر آب و هوا مقاوم باشند.

دومین ویژگی مهم دوم:

دومین مشخصه مهم بسته به اینکه چه کسی قرار است از میز شما استفاده کند، متفاوت خواهد بود. آیا شما بچه های کوچک دارید؟

اگر چنین است، اگر می توانید یک میز با چرخ های قفل شونده برای ایمنی بیشتر و یک شاسی بزرگ برای جلوگیری از خم شدن قاب تهیه کنید. (بچه ها عاشق نشستن روی میزهای پینگ پنگ هستند.) آیا برای پیدا کردن یک حریف مناسب مشکل دارید؟

سپس شاید ویژگی پخش یک ویژگی مهم باشد که باید داشته باشید. شاید شما نمی خواهید آن را مونتاژ کنید و می خواهید میز مونتاژ شده برسد.

نکته این است که در حالی که ضخامت سطح به طور نامشخصی روی بازی تأثیر می گذارد، ویژگی های دیگر ممکن است برای یک بازیکن خاص مهم تر باشد.

شما باید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما بهترین است!

آخرین ویژگی اما مهم سوم :

توپ دارای نقش بسیار مهمی در بازی می باشد حتی اگر با یک بازی حرفه ای هم بازی کنید اما از یک توپ بی کیفیت استفاده نمایید در بازی شما تاثیر منفی خواهد داشت .

ویژگی های یک میز پینگ پنگ خوب بسیار است که درادامه در نتیجه بطور خلاصه به آن می پردازیم .

نتیجه

در حالی که ضخامت سطح بدون قطعیت مهمترین ویژگی برای اکثر مردم است، در انتخاب میز شما باید سبک زندگی خود را نیز در نظر بگیرید.

شاید فرزند کوچکی داشته باشید که می ترسید پس از مدت کوتاهی علاقه اش را از دست بدهد… ممکن است هوشمندانه باشد که در مورد سفارش میز پینگ پنگ با قیمت های گزاف خودداری نمایید .

یک میز استاندارد ویژگی های بسیاری دارد که مهم ترین آنها را در این مقاله بررسی کردیم امیدواریم درراستای خریدی خوب به شما عزیزان یاری رسانده باشیم .

دیدگاهتان را بنویسید