بدمینتون, دسته‌بندی نشده

ده دلیل برای شروع بدمینتون

در این مقاله ده واقعیت از ورزش بدمینتون را خواهیم گفت که موجب می شود تا زودتر این ورزش فوق العاده را شروع کنید .

ده دلیل برای شروع بدمینتون

1. یک راه آسان اما موثر برای فعال ماندن است

یک فرد 50 ساله با وزن 70 کیلوگرم می تواند در طول یک ساعت بدمینتون اجتماعی 385 کالری بسوزاند و جدا از سوزاندن کالری، فعال ماندن به شما انرژی بیشتری می دهد، استرس را از بین می برد و خلق و خوی شما را بهتر خواهد کرد .

2. می تواند سریع و خشمگین باشد

بدمینتون سریع ترین ورزش راکتی است که سرعتی بیش از 200 مایل در ساعت دارد ، سریع ترین ضربه بدمینتون در این رقابت ها سرعت 332 کیلومتر بر ساعت (206 مایل در ساعت) توسط فو هایفنگ از چین در جام سودیرمن 2005 بود.

3. آهسته و پیوسته

از آنجایی که توپ ها به راحتی در زمین حرکت می‌کنند ، برگزاری یک رالی ملایم آسان است. بدمینتون انگلستان، «بدون رشته بدمینتون» شما را در بازی‌هایی با افراد هم سطح خودتان قرار می‌دهد، بنابراین بازی سرگرم‌کننده و جذاب باقی می‌ماند.

4. سابقه طولانی دارد…

خاستگاه بدمینتون احتمالاً در بازی‌های شاتل‌کاک است که بیش از 2000 سال پیش در یونان، چین و هند انجام می‌شد، اما بازی بریتانیایی در گلوسسترشر در سال 1873 در بدمینتون، املاک روستایی دوک بوفورت متولد شد.

اولین باشگاه رسمی بدمینتون در سال 1877 در باث تأسیس شد.

5. اما به تازگی به یک ورزش المپیک تبدیل شده است

بدمینتون در سال 1992 و در بازی های بارسلونا به یک ورزش المپیک تبدیل شد.

6. راه های جالبی برای تامین تجهیزات وجود دارد

بهترین شاتل کاک‌ها ظاهراً از بال چپ غاز ساخته می‌شوند و برخی از بازیکنان هنوز از راکت‌هایی با ریسمان‌های ساخته شده از پوشش خشک معده گاو یا گربه استفاده می‌کنند. البته ما اینجا نیستیم که قضاوت کنیم…

7. اجتماعی است

اگر به یکی از بیش از 2000 باشگاه بریتانیا بپیوندید، بدمینتون می تواند یک فعالیت اجتماعی عالی باشد و اگر به یک بازی کم تعداد علاقه دارید، لازم نیست تمام خانواده و دوستان خود را درگیر کنید.

تنها چیزی که نیاز دارید یک شریک مشتاق است، بنابراین می توانید هر چند وقت یکبار که دوست دارید بازی کنید.

8. به افزایش حس شادی در انسان کمک می کند 

سرعت انعطاف پذیری ، بدمینتون را به یک فعالیت عالی برای کسانی که بیماری قلبی دارند تبدیل می کند. بازی منظم همچنین برای حفظ سلامت قلب، تهویه و تقویت عضله قلب، کاهش فشار خون و محدود کردن خطر انسداد عروق خونی عالی است.

9. تحت تغییر نام قرار گرفته است

این بازی در ابتدا “Battledore and Shuttlecock” نام داشت. با توجه به اینکه شخصیت‌های بازی تاج و تخت تنها افرادی هستند که اکنون می‌توانند این نوع زبان را بیان کنند، می‌توانیم ببینیم که چرا به «بدمینتون» تغییر کرده است.

10. و با توجه به توصیه های فراوان، جای تعجب نیست که محبوب باشد

 

درصورت علاقه مندی می توانید سایر مقالات موجود در فروشگاه اینترنتی نیدمد را مطالعه نمایید .

ده دلیل برای شروع بدمینتون

 

 

دیدگاهتان را بنویسید