میز پینگ پنگ

چگونه میز پینگ پنگمان را تعمیر کنیم ؟

میز پینگ پنگ

در این مقاله قصدداریم تا به شما راه حل هایی را پیشنهاد کنیم تا بتوانید میز پینگ پنگ خود را تعمیر کنید

همانطور که از عنوان این مقاله نیز مشخص است ، چگونه میز پینگ پنگمان را تعمیر کنیم ، با ما تا انتها همراه باشید تا نکاتی را در این رابطه به شما آموزش دهیم .

اگرچه ممکن است فکر کنید میزهای پینگ پنگ در صورت مراقبت خوب می توانند برای همیشه دوام بیاورند، اما اینطور نیست. با گذشت زمان، جداول به طور طبیعی آسیب زیادی می بینند .

خوشبختانه، اگر میز شما کمی نازک به نظر می رسد، می توانید آن را احیا کنید اگر بدانید چگونه میز پینگ پنگ را درست کنید.

چگونه میز پینگ پنگمان را تعمیر کنیم ؟

چگونه میزهای تنیس روی میز آسیب می بینند؟

تعمیر میز پینگ پنگ

آب و هوا/رطوبت

یکی از بزرگترین خطراتی که میزهای پینگ پنگ با آن روبرو هستند، قرار گرفتن در معرض آب و هوا بد یا رطوبت است.

ناگفته نماند که یک میزپینگ پنگ سرپوشیده اگر بیرون بماند به سرعت خراب می شود. با این حال، پس از سال‌ها، حتی میزهای فضای باز نیز می‌توانند نشانه‌هایی از فرسودگی ناشی از آب و هوا را نشان دهند.

به همین دلیل است که ما خرید روکش میزهای فضای باز را توصیه می کنیم.

از طرف دیگر میزهای داخلی به شدت مستعد رطوبت هستند ،این بدان معناست که حتی اگر میز خود را در داخل خانه نگه دارید، می توانید آن را در وسط خمیده ببینید.

به همین دلیل توصیه می شود میز خود را از مناطق مرطوب دور نگه دارید.

به گاراژها فکر کنید. آنها بسیار مرطوب می شوند زیرا مانند یک خانه به خوبی عایق بندی نشده اند.

استفاده منظم

متأسفانه، میز شما فقط با استفاده منظم آسیب زیادی می بیند ، در بیشتر موارد به صورت خراش است که

مشکل واقعا بزرگی نیست .

با این حال، پس از چندین سال، ممکن است درهنگام بازی به میز آسیب بزنید .

خسارت در حمل و نقل

میزهای پینگ پنگ قطعات سنگینی  هستند و وقتی آنها را به جایی که می خواهید بازی کنید منتقل می کنید، اگر چیز سختی با آنها برخورد کند ،ممکن است آسیب قابل توجهی به میز شود  .

حتی بدتر از آن، ممکن است به طور تصادفی میز خود را بکوبید ، این می تواند باعث فرورفتگی های جدی یا حتی خم شدن قاب شود. برخی از میزهای پینگ پنگ شکسته قابل تعمیر نیستند، پس با احتیاط با میزهای خود رفتار کنید .

نشت ها

نشت هرگونه آب نتنها می تواند موجب لکه دار شدن میز گردد بلکه موجب می شود تا پس از مدتی میز از وسط خم گردد .

چگونه بفهمیم میز ما قابل تعمیر است؟

در بیشتر مواقع، با نگاه کردن به میز می توانید بفهمید که آیا ارزش صرفه جویی را دارد یا خیر. یا فرورفتگی های زیادی وجود دارد، بهتر است فقط یک میز جدید بخرید .

برای بازی پینگ پنگ به یک سطح صاف پینگ پنگ نیاز دارید، بنابراین اگر نمی توانید به این هدف برسید، وقت شما را تلف نمی کنم.

چگونه یک میز پینگ پنگ را که سطح خراشیده یا فرورفته دارد تزئین کنیم – مرحله به مرحله

میز پینگ پنگ

1. همه مناطق آسیب دیده را شناسایی کنید

اولین قدم شما این است که میز خود را به طور کامل نگاه کنید. در حالی که واضح است که حداقل یک زمینه را برای تمیز کردن میز پینگ پنگ خود در نظر گرفته اید، ممکن است موارد دیگری نیز وجود داشته باشد که بتوانید همزمان انجام دهید.

2. حذف خالص

3. سطح را تمیز کنید

برای از بین بردن گرد و غبار و زباله، یک پارچه مرطوب بردارید و سطح را تمیز کنید. اگر هنوز مناطق کثیف سرسختی وجود دارد، می توانید سعی کنید کمی مواد شوینده به پارچه خود اضافه کنید و دوباره آن را مصرف کنید.

به یاد داشته باشید، ما نمی خواهیم که پارچه خیس شود، زیرا آب بیش از حد به میز آسیب می زند .

4. تعمیر خش

در حالی که اکثر خراش ها بسیار سبک هستند و حتی ممکن است نیازی به رفع آن نداشته باشند، ممکن است بخواهید برخی از خراش های عمیق تر را تعمیر کنید.

شما باید از ابتکار عمل خود در مورد اینکه آیا یک خراش به سادگی نیاز به سنباده زدن سبک دارد یا اینکه نیاز به استفاده از پرکننده چوب دارید، استفاده کنید. در مرحله بعد به جزئیات بیشتری در مورد پرکننده چوب خواهم پرداخت.

5. ترمیم دندانه ها

برای آسیب جدی تر، باید از مواد مخصوص برای جایگزینی بخش های چوبی از دست رفته استفاده کنید. بهترین محصول برای این کار پرکننده چوب است.

این به این دلیل است که مواد دیگر مانند چوب رفتار نمی کنند. بنابراین اگر توپ در ناحیه تعمیر شده پر شود، پرشدن آن با بقیه قسمت های جدول سازگار نخواهد بود .

6. رنگ آمیزی مجدد بالا

اگرچه بیشتر رنگ ها قابل دوام هستند، اما می توانید از رنگ واقعی میز پینگ پنگ استفاده کنید. این رنگ به نام رنگ آلکیدی یا معمولاً رنگ گچی شناخته می شود.

می توانید از رنگهای اسپری نیز به این منظور استفاده نمایید ، هنگام رنگ آمیزی میز پینگ پنگ، چند لایه بمالید و رنگ را به بهترین شکل ممکن مطابقت دهید تا وقتی رنگ خشک شد، میز عالی بنظر برسد .

تعمیر سوراخ ها

اگر میز شما به جایی رسیده است که سوراخ های واقعی دارد ، احتمالاً زمان آن رسیده است که آن را عوض کنید .

با این حال، اگر واقعاً تصمیم به صرفه جویی در آن دارید، می توانید با نصب یک تکه چوب در قسمت زیرین میز در زیر سوراخ سعی کنید تا سطح میز را تعمیر کنید تا برای مدت زمان بیشتری از آن استفاده نمایید .

درصورت علاقه مندی می توانید از سایر مقالات موجود در فروشگاه اینترنتی نیدمد استفاده نمایید .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید