آموزش پینگ پنگ, دسته‌بندی نشده

راکت پینگ پنگ مناسب چه ویژگی هایی دارد ؟

ویژگی های راکت پینگ پنگ مناسب

راکت پینگ پنگ مناسب چه ویژگی هایی دارد ؟ در این مقاله قصد داریم تا به ویژگی های یک راکت مناسب بپردازیم .

انتخاب راکت پینگ پنگ “درست” می تواند کار سختی باشد. فاکتورهای زیادی وجود دارد که در انتخاب خود باید درنظربگیرید ، از انتخاب تیغه، لاستیک یا ترکیبی از آن شروع کنید.

اما با وجود این چالش، مراحل آسانی وجود دارد که به شما کمک می کند بهترین راکت را برای بازی خود انتخاب کنید.

تقریباً در هیچ رشته ورزشی دیگری تجهیزات نقش مهم و تعیین کننده ای ندارند. چه یک بازیکن مبتدی باشید که برای اوقات فراغت خود برای خرید راکت پینگ پنگ به یک فروشگاه ورزشی می‌روید یا یک بازیکن باشگاهی هستید که می‌خواهید راکت خود را بعد از فصل تغییر دهید، زیرا خواسته‌ها و مهارت‌های شما افزایش یافته است، یا با نارضایتی از تجهیزات فعلی، انتخاب یک راکت پینگ پنگ جدید دشوار است.

توضیحات اغلب مبهم تولید کنندگان این کار را آسانتر نمی کند. بسیاری از شرکت ها با مشخصات ارزش برای سرعت، چرخش و کنترل کار می کنند.

اما اینها را نمی توان با برندهای دیگری که با سیستم ارزشی متفاوتی کار می کنند مقایسه کرد.

به این تعداد بی نهایت ترکیب تیغه-لاستیک را اضافه کنید که می توان از طیف وسیعی از لاستیک های حرفه ای و تیغه های حرفه ای ایجاد کرد.

حتی برای کارشناسان تجهیزات باهوش، پیگیری همه چیز آسان نیست، زیرا هر ساله لاستیک ها و تیغه های جدیدی در بازار ظاهر می شوند.

چوب راکت تفاوت را ایجاد می کند

پیدا کردن چوب راکت مناسب کار آسانی نیست. آیا باید یک چوب راکت گرد باشد یا یک ماله کربنی بسیار سریع؟ مهمترین چیز این است که با خودتان صادق باشید.

خرید جدیدترین، سریع‌ترین و گران‌ترین چوب راکت منطقی نیست اگر به سختی می‌توانید با خیال راحت روی تور بازی کنید یا این تکنیک هنوز به طور کامل توسعه نیافته است.

بهترین کار این است که بین چیزی که می‌خواهم بازی کنم و چیزی که می‌توانم بازی کنم، سازشی پیدا کنم.

بازیکن جوانی که می تواند یک تاپ اسپین ایمن بازی کند و در حال بازی با چوب همه جانبه است که در ابتدای دوران حرفه ای خود در TT به دست آورده است، اگر اکنون می خواهد مواد سریع تری داشته باشد، باید یک قدم کوچک بردارد. به عنوان مثال به دنبال چوب با OFF- یا در عوض انتخاب یک لاستیک سریع‌تر روی چوب راکت فعلی .

چوب راکت

چوب راکت تیموبولZLC کربن باترفلای می توانید از فروشگاه اینترنتی نیدمد خریداری نمایید .

تعویض چوب راکت در هر صورت باید به خوبی در نظر گرفته شود. اولین قدم شما می تواند راکت یکی از اعضای باشگاه باشد که تجهیزاتش قابل آزمایش است.

علاوه بر این، بسیاری از فروشگاه‌های محلی TT وجود دارد که می‌توانید مجموعه‌های آزمایشی را در آنجا تهیه کنید، که آزمایش را آسان‌تر می‌کند.

توجه بسیار بیشتری نسبت به ویژگی های موجود در توضیحات محصول باید به ساختار چوب راکت فردی اختصاص داده شود.

تیغه های چوبی الاستیک 5 لایه بدون الیافی مانند کربن از بازی چرخشی پشتیبانی می کنند و به طور کلی کنترل شده تر و نرم تر هستند.

برای تلاش بیشتر تمرینی و قدرت نوازش، باید تیغه های جامد 7 لایه یا آنهایی که دارای تقویت کننده لایه فیبر هستند در نظر گرفته شود.

اینها سفت تر و اغلب مستقیم تر هستند. ذخیره سرعت به طور قابل توجهی افزایش یافته است، اما به دلیل عدم انعطاف پذیری، کنترل چنین چوبی دشوارتر است. در نهایت این موضوع هم احساس است که با کدام چوب تنیس روی میز احساس راحتی می کنید.

تاثیر ترکیب لاستیک و چوب راکت

یک قانون نانوشته وجود دارد که در بیشتر موارد اعمال می شود. لاستیک های نرم روی چوب های سفت تر و سخت تر بهتر عمل می کنند.

لاستیک های سخت تر با چوبهای نرم به خوبی کار می کنند. بگذارید اکنون اینطور بیان کنم: هر بازیکنی یک محدوده سختی ترجیحی دارد که می تواند در طول زمان تغییر کند. نباید خیلی نرم باشد، بلکه خیلی سفت هم نباید باشد .

بازیکنی که منحصراً با چرخش های نرم بازی می کند نباید لاستیک های سخت را با چوب راکت سفت ترکیب کند.

با این حال، اگر یک لاستیک نرم روی یک چوب آهسته و کشسانی نصب شود، نیروی لازم وجود ندارد.

به عنوان مثال، یک چوب گرد آهسته و نرم با لاستیک های چرخشی متوسط ​​سخت یا یک چوب کربنی سخت تر با لاستیک های نرم ایده آل است.

راکت پینگ پنگ مناسب چه ویژگی هایی دارد ؟در ادامه با ما همراه باشید تا ویژگی های بیشتری از یک راکت پینگ پنگ مناسب را بررسی نماییم .

راکت پینگ پنگ بسیار به بازی شما برمی گردد که بتوانید با آن عملکرد خوبی از خود نشان دهید البته انتخاب یک راکت پینگ پنگ مناسب نیز تاثیرگذار می باشد هر چه بازیکن بهتر باشد، لاستیک ها و چوب راکت سخت تر هستند.

این عمدتاً به دلیل شتاب بازوی هر بازیکن است. در پینگ پنگ حرفه ای، تقریباً به طور انحصاری از لاستیک های سخت با چوب های بسیار سریع، سخت و تقویت شده با الیاف استفاده می شود.

هیچ قطعیتی در این مورد وجود ندارد. اما سختی کلی یک عامل کلیدی در انتخاب راکت مناسب است.

مقاله های قبلی ما را نیز بررسی نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید