آموزش ساخت ربات توپ انداز پینگ پنگ, آموزش ساخت لوازم پینگ پنگ

ساخت ربات توپ انداز پینگ پنگ | ویدیو

ساخت ربات پینگ پنگ باز ارزان

چگونه ساخت ربات توپ انداز پینگ پنگ خود را انجام دهیم؟

در راستای ساخت ربات توپ انداز پینگ پنگ، این می تواند ارزان ترین روبات تنیس روی میز باشد که می توانید با کمترین هزینه آن را بسازید.

آموزش ساخت ربات توپ انداز پینگ پنگ

با چیزی حدود 200 هزار تومان می توانید این ربات را بسازید، ساخت ساده ترین اما کارآمدترین دستگاه برای یک ربات تنیس روی میز را با دیدن این ویدیو آموزشی به انجام برسانید.

برای مشاهده لیست برترین ربات های موجود در سایت های خارجی اینجا کلیک کنید.

ساخت ربات توپ پرت کن پینگ پنگ

برای ساخت ربات توپ انداز تنیس روی میز کافیست ویدیو بالا را مشاهده کنید و با استفاده از یک لوله شیشه ای پلاستیکی ساده و مقداری لوازم دم دستی ساده دیگر آن را بسازید و در تمرینات خودتون به عنوان ربات توپ انداز تنیس روی میز از آن استفاده کنید.

ساخت ربات ارزان توپ پرت کن ساده تنیس روی میز

همانطور که می دانید انواع حرفه ای ربات های توپ انداز دارای قیمت های میلیونی بسیار بالایی می باشند، از اینرو و به درخواست بسیاری از کاربران و همراهان نیدمد بر آن شدیم تا آموزش ساخت یک نسخه ساده از این ربات توپ انداز تنیس روی میز را برای این عزیزان آماده کنیم.

خرید ربات توپ انداز از نیدمد

برای خرید انواع داخلی و خارجی ربات های توپ انداز نیدمد، کافیست به منوی لوازم ورزشی و لوازم پینگ پنگ مراجعه کنید و ربات مد نظر خودتون رو انتخاب و خریداری کنید، تا در تمرینات حرفه ای خودتون از اون استفاده کنید و مهارت های خودتون در این بازی جذاب رو افزایش دهید.

هماهنگی ربات توپ پرت کن با میز های پینگ پنگ حرفه ای

ربات های موجود در فروشگاه نیدمد قابلیت استفاده و بکارگیری در کنار میز های استاندارد نیدمد و سایر برند های موجود در فروشگاه را دارا می باشند.

در صورتی که نیاز به میز پینگ پنگ با کیفیتی برابر با مدل های درجه یک خارجی دارید این محصول را مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید