آموزش ساخت لوازم پینگ پنگ, آموزش ساخت میز پینگ پنگ

ساخت میز پینگ پنگ ضد آب فضای باز با عکس و ویدیو

آموزش ساخت میز پینگ پنگ پارکی

برای ساخت میز پینگ پنگ ضد آب فضای باز با استفاده از یکسری لوازم و مواد اولیه ساده و بیشتر تکیه بر هنر این آموزش ساخت پینگ پنگ ضد آب فضای باز با عکس و ویدیو را برای شما همراهان عزیز نیدمد آماده کردیم.

فهرست مطالب

میز مردم: ساخت پینگ پنگ پارکی عمومی برای فضای باز
مقدمه: میز مردم: میز پینگ پنگ عمومی در فضای باز
مرحله 1: لوازم مورد نیاز
مرحله 2: پایه ها را مونتاژ کنید
مرحله 3: میز را مونتاژ کنید
مرحله 4: طراحی های هنری و استفاده از ماده سفت کننده شفاف روی آن (به همراه ویدیو)
مرحله 5: نصب و استفاده عمومی

در نهایت : ویدیو نشان دهنده مراحل ساخت میز پینگ پنگ نصب شده در سانفرانسیسکو آمریکا (در انتهای مقاله)

 

مقدمه: پینگ پنگ عمومی در فضای باز

این مقاله نیدمدی جزئیات و دستورالعمل هایی را برای ساخت میز پینگ پنگ ضد آب ارائه می دهد که به عنوان یک اثر هنری نیز بشمار می رود که می تواند به یک وسیله ثابت در یک پیاده رو، میدان یا پارک تبدیل شود. قصد ما این بود که مثالی ارائه دهیم که چگونه میز پینگ پنگ در فضای باز می تواند بازی و اجتماع را تحریک کند، به خصوص اگر راکت ها و توپ ها برای عموم در دسترس و رایگان باشند. ما از میزهای عمومی که بسیاری از میدان‌های بارسلون و برلین را زیبا می‌کنند الهام گرفتیم و می‌خواستیم نشان دهیم که چرا سانفرانسیسکو و سایر مناطق خلیج باید میزهای پینگ پنگ را به خیابان‌ها، میدان‌ها و پارک‌های ما اضافه کنند.

هدف دیگر مستلزم این بود که میز به عنوان یک اثر هنری نیز عمل کند، که به هنرمندان محلی اجازه می داد اثری را طراحی کنند که در جامعه طنین انداز شود. به عنوان یک اثر هنری که بیانیه سیاسی مثبتی را بیان می کند، عموم مردم به آن احترام بیشتری می گذارند. راه های زیادی برای ساخت میز پینگ پنگ در فضای باز وجود دارد، از بتن گرفته تا چوب و فلز، اما ما این روش را به دلیل گران بودن، دوام و زیبایی هنری آن انتخاب کردیم. میزهای بتنی همان چیزی است که اکثر شهرداری ها برای پارک های خود از آن استفاده می کنند و قیمت آنها از 4 تا 8 گرند است. ما هزینه تمام مواد را حدود 900 دلار تخمین می زنیم.

آموزش ساخت میز پینگ پنگ پارکی آموزش ساخت میز پینگ پنگ فضای باز آموزش ساخت میز پینگ پنگ عمومی

توضیحات تصویر:میز پینگ پنگ فضای باز با روکش شفاف و پایه ساخته شده از 2 سیلندر فلزی

 

مرحله 1: لوازم مورد نیاز برای ساخت میز پینگ پنگ ضد آب

– 2 تخته سه لا برای روی میز ( 5 فوت x 4.5 فوت) میز پینگ پنگ بازسازی شده را می توان جدا کرد تا بتوان دو تخته را دوباره رنگ کرد.

– رنگ تخته گچی، رنگ برای پرایمر، سایر رنگ ها، برس ها و غلطک ها

– پرایمر

– چوب: (2) 2′ X 4′ X 10′

(2) 2 ‘X 4′ X 5’

ورق تخته سه لا 10 فوت x 5 فوت، 1 اینچ

– 6 – 8 کیسه شن. 3- 4 عدد برای قرار دادن داخل هر سیلندر که به عنوان پایه و کلاف میز استفاده خواهید کرد
– پیچ ها

– 2 عدد سیلندر و رویه فلزی

– یک عدد هنرمند 😀

– توپ و راکت پینگ پنگ.

ما در هر میز چهار عدد داشتیم و نوار چسب را به دسته راکت و میز وصل کردیم. یک گزینه بهتر یک قفسه خواهد بود (برای محافظت از باران نیز). همچنین می‌توانید با یک کافه یا بار یا خواربارفروشی ارتباط برقرار کنید و از آنها بخواهید راکت ها و توپ‌هایی را برای مردم در نظر گرفتید را نگهداری کنند تا بتوانند با شناسنامه‌ یا یک کارت مثل گواهینامه آنها را قرض بگیرند.

– ورق فلزی به طول 5 فوت، به صورت مثلث کوچک – برای تور. تور محکم و جامد یک بخش مهم از میز پینگ پنگ در فضای باز است، زیرا در میزهای سنتی، تورها بسیار شکننده هستند. یک توری جامد را می توان از چیزهای زیادی ساخت، از چوب گرفته تا فلز و آجر. به خلاقیت کمک می کند. ما یک توری ساده از ورق فلزی را انتخاب کردیم که به شکل یک مثلث خم شده بود و یک لبه در پایه آن کمی قرار داشت تا بتوانیم آن را به میز پیچ کنیم. با تور زاویه دار به خوبی می توان بازی کرد. صدای برخورد توپ به تور فلزی نیز خوب بود و به کسب یک تجربه بی نظیر افزود.

ساخت میز پینگ پنگ بیرونی ساخت میز تنیس هنری

مرحله 2:چهارچوب و کلاف میز پینگ پنگ بیرونی را مونتاژ کنید

پایه از استوانه های ورق فلزی ساخته شده است.

آنها در قسمت پایین بسته می شوند تا کیسه های شن یا وزنه های دیگر را بتوان قبل از اتصال روی میز داخل آن قرار داد.

دور پایین سیلندر 3.5 فوت در بالا و 4 فوت در پایین است.

هر سیلندر 2 قطعه دارد. یک قطعه پایه و یک قطعه رویه کوتاه تر که به قاب روی میز وصل می شود.

هنگامی که قطعه رویی به صفحه میز متصل شد، می توان آن را هدایت کرد تا در اطراف پایه قرار گیرد. سپس، دو قطعه را می توان با ماشین به هم پیچ کرد.

نکته مهمی که باید به خاطر بسپارید این است که پیچ ها و موقعیت دقیق کف سیلندرها را ردیف کنید و علامت بزنید.

این سیلندرهای پایه پایه بسیار پایداری را ایجاد می کنند که به دلیل نگرانی در مورد تکیه دادن، نشستن و حتی ایستادن افراد روی میز به آن نیاز داشتیم. آنها همچنین به عنوان یک بوم نقاشی دیگر عمل می کنند.

یکی از دوستان ما، در چسباندن فلز تخصص دارد و سیلندرها را به یک اثر هنری تبدیل کرده است.

ساخت میز پینگ پنگ فضای باز میز تنیس فضای باز ساخت میز پینگ پنگ هنری باغی

مرحله 3: میز پینگ پنگ را مونتاژ کنید

این مرحله اساساً شامل ساخت یک قاب است که از روی میز پشتیبانی می کند. با 2x4s و سایر قطعات مسطح، قاب ساخته شده است. سپس کل قطعه پر می شود. و در نهایت، میزهای مرمت شده سمباده می شوند، با رنگ تخته گچی دوباره رنگ می شوند و روی قاب ها پیچ می شوند.

میز پینگ پنگ مونتاژ شده مونتاژ میز تنیس رویه میز تنیس نقاشی روی میز پینگ پنگ

مرحله 4: هنر و پیاده سازی ساخت میز پینگ پنگ ضد آب

کار هنری در حالت ایده آل قبل از اضافه شدن صفحه میز به قاب تکمیل می شود. اما به دلیل محدودیت زمانی، هنرمندان ما روی میز پس از چسباندن آن به قاب، کار خود را تکمیل کردند. هنرمندان محلی، که در شهر بزرگ شده‌اند، طرحی را تکمیل کردند که بر شخصیت محله و همچنین مبارزه کنونی علیه اصیل‌گرایی تأکید داشت. “415 – رایگان برای همه” و “میز مردم” عباراتی هستند که تمایل ما به این میز را نشان می دهد.

برای یادگیری نحوه نقاشی روی چوب و ساخت میز پینگ پنگ ضد آب ویدیو زیر را مشاهده فرمایید.

 

پس از اتمام نقاشی و طراحی های هنری روی سطح میز می توانید از اپوکسی یا همان Epoxy برای پوشاندن و سخت کردن سطح آن به صورت شفاف استفاده کنید.

پس از اتمام کار هنری، ما POUR-ON را، تقریباً 2 گالن، روی میز ریختیم و آن را صاف کردیم تا سطح صاف و شرایط بازی پینگ پنگ ایده آل به دست آید. POUR-ON در اکثر ابزار فروشی ها موجود است و معمولاً در اکثر صنایع برای محافظت، درخشش و درخشش استفاده می‌شود. ما این را برای محافظت از میز در برابر عوامل (خورشید و باران) و همچنین به این دلیل انتخاب کردیم که درخشش زیبایی را به قطعه هنری روی میز ارائه می دهد و درخشش خوبی را در شب هنگام روشنایی خیابان ارائه می دهد.

طراحی روی میز پینگ پنگ خطاطی روی میز تنیس میز پینگ پنگ اثر هنری اثر هنری روی میز تنیس

میز پینگ پنگ فانتزی

مرحله 5: نصب و استفاده عمومی

نصب و ساخت میز پینگ پنگ ضد آب به آرامی انجام شد و کمتر از یک ساعت طول کشید. تشک های یوگا را زیر سیلندر قرار دادیم تا از لغزش جلوگیری شود. نگرانی اصلی پرتاب توپ به خیابان و باد بود که هر روز بعد از ظهر می‌وزید و بازی را دشوار می‌کرد. در حالت ایده‌آل، میزهایی مانند این می‌توانند در یک محل محافظت‌شده قرار بگیرند، جایی که دیوارهایی برای محافظت در برابر باد و توپ‌های فراری وجود دارد. اما یاد گرفتیم که می‌توانیم قسمت‌های کوچکی برای نشستن و حتی گلدان‌هایی که می‌توانند مانعی برای جمع‌آوری و تماشای آن‌ها ایجاد کنند نیز نصب کنیم. به علاوه، نمای محل میز در خیابان مارکت فوق العاده بود.

تمایل تیم ما برای ساخت میزهای پینگ پنگ در فضای باز از بزرگ شدن در سانفرانسیسکو و لذت بردن از فعالیت های عمومی رایگان و کم هزینه ناشی شد. ما فراز و نشیب های خیابان مارکت را اول تجربه کردیم و وقت و انرژی خود را به امید کمک به یک خیابان و بازار بهتر و فراگیرتر اهدا کردیم. مهم‌تر از همه، ما می‌خواستیم این کار را به‌گونه‌ای انجام دهیم که از اعیانی‌سازی و جابجایی که بخشی از واقعیت مسکن هر سانفرانسیسکی شده است جلوگیری کرده و حتی آن را کاهش دهیم. در عوض، ما دوست داریم پروژه هایی را ببینیم که به جمعیت موجود کمک می کند نه تنها با تغییرات گسترده ای که در حال حاضر در حال وقوع است کنار بیایند، بلکه لذت جامعه را از محله خود افزایش دهند. با در نظر گرفتن این هدف، به این فکر افتادیم که میزهای پینگ پنگ عمومی و هنر را با هم ترکیب کنیم تا میزها نه تنها کاربردی، بلکه زیبا نیز باشند. و از همین نیت THE PEOPLE’S TABLE متولد شد.

تجربه ما در MSPF این چشم انداز را بیش از آنچه تصور می کردیم تایید کرد. در طول جشنواره مردم به صورت انفرادی و گروهی با یکدیگر بازی می کردند. ما شاهد بودیم که یک مرد بالغ بعد از یک بازی که الهام‌بخش مکالمه‌ای بود، اشک می‌ریخت که در آن او می‌توانست در مورد مرگ مادرش صحبت کند و در عین حال غم از دست دادن محله قدیمی خود را نیز ابراز کرد. برای مردم محلی، بازی ها به ناچار به گفتگو و داستان های بزرگ شدن در شهر و بازی پینگ پنگ در مکان های مختلف – از زیرزمین گرفته تا ادارات و زندان ها منجر شد. برای پیوندها و گردشگران، The People’s Table یک راه سرگرم کننده برای تعامل با غریبه ها ارائه کرد. مردان میانسال با کت و شلوار در برابر جوانان با لباس های گشاد شهری بازی کردند. بی خانمان ها با توریست ها بازی کردند. کارگران فنی در برابر سازمان دهندگان جامعه بازی کردند. پلیس در برابر برخی از جوانانی که دائماً با آنها درگیری داشته بازی کردند. و حتی کسانی که بازی نکردند از یک اثر هنری زیبا که مسیر پیاده روی آنها را زیبا می کرد قدردانی کردند.
به طور کلی،ساخت این میز پینگ پنگ فضای باز افراد از طبقات مختلف زندگی را گرد هم می آورد که شاید هرگز با یکدیگر صحبت نکرده باشند، چه رسد به اینکه در یک بازی پینگ پنگ شرکت کنند.

میز تنیس در پیاده رو میز تنیس سانفرانسیسکو میز پینگ پنگ در سانفرانسیسکو میز تنیس پارکی در سانفرانسیسکو میز پینگ پنگ هنری در سانفرانسیسکو میز پینگ پنگ دست ساز زیبا میز تنیس فانتزی

ویدیو نشان دهنده مراحل ساخت میز پینگ پنگ نصب شده در سانفرانسیسکو آمریکا

در نهایت نظر شما رو به مشاهده ویدیو ارائه شده توسط نیدمد در رابطه با نحوه ساخت میز پینگ پنگ فضای باز یا همان میز تنیس فانتزی جلب می کنیم.

برای خرید انواع میز پینگ پنگ فضای باز و شیشه ای ساده و یا تاشونده محصولات زیر را مشاهده بفرمایید:

برای خرید محصولات بالا می توانید خرید خود را به صورت آنلاین در سایت نیدمد ثبت نمایید و یا با شماره تلفن های درج شده در بالای سایت تماس حاصل کرده و مستقیما و تلفنی اقدام به خرید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید